bio - EXAITED OFFICIAL WEBSITE

Przejdź do treści

Menu główne:

Duet: Agnieszka Drewnicka, Tomasz Sidoruk
Tancerze: Artur Krzywosz, Paula Dąbrowska, Karol Skrobański
Muzyka: disco polo, pop, dance.


 Exaited - autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka utrzymany w nowoczesnych, tanecznych rytmach dance i disco polo.

Pierwszy oficjalny singiel - "Nie chcę" wydany w roku 2006 to autorska propozycja i początek przygody ze sceną muzyczną.
W 2008 roku zespół zmienił profil na anglojęzyczny, podpisał kontrakt z wytwórnią Camey i zadebiutował na scenie wielkiej imprezy Radia Eska "Hity na Czasie" w Białymstoku z singlem "We Can Dance". Utwór powstał przy wspólpracy z Alchemist Project i już po krótkim czasie okazał się letnim hitem pozostając w czołówce list radiowych m.in gorącej dwudziestki radia Eska czy Planeta Fm.
"Show Me Your Affection" to kolejny mocny strzał, który zespół prezentuje na największej imprezie Eski "Hity na czasie" w Warszawie w 2009r wystąpując na scenie obok największych zagranicznych gwiazd muzyki dance.
Równorzędny projekt hiszpańsko - polski, stworzony przez INES (Agnieszkę), hiszpańskiego Dj'a Nitro (Fernando Moreno) i producenta Dj'a Jas, prezentowany był głównie na rynku zachodnim. Single muzyczne "Believe", "Sunshine" czy "Innocent Love" wydane pod szyldem wytwórni Planeta Mix Record w Barcelonie, zagościły na europejskich listach radiowych m.in Radio Europa i Loca Fun Radio w 2011r.
"Naucz mnie kochać" - to bardziej osobista propozycja Agnieszki i zarazem powrót do polskojęzycznej twórczości. Utrzymana w stylu pop doskonale wpasowuje się w szereg utworów sentymentalnych nagranych we wcześniejszych latach.
W 2013 Exaited nagrał singiel "Nie unikaj" wydany przez wytwórnię Green Star, który momentalnie stał się przebojem plasując zespół w czołówce nurtu disco polo. 2014 rok to kolejny sukces, tym razem stworzony wspólnie z Zenonem Martyniukiem (Akcent), piękny utwór o miłości "W Sercu Mi Graj".
Obecnie zespół Exaited czynnie występuje na polskich i zagranicznych scenach oraz pracuje nad nowym materiałem muzycznym jak zawsze w wyszukanym i niebanalnym, tak cenionym przez fanów, brzmieniu ;)

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego