Agnieszka Drewnicka i Maciej Smoliński - prezenter Polo Tv w muzycznym duecie! - Newsy - EXAITED OFFICIAL WEBSITE

Przejdź do treści

Menu główne:

Agnieszka Drewnicka i Maciej Smoliński - prezenter Polo Tv w muzycznym duecie!

EXAITED OFFICIAL WEBSITE
Opublikowany przez w duet muzyczny ·
Tags: duetmuzyczny

artykuł ze strony Polo Tv: http://www.polotv.pl/polecany-news/agnieszka-drewnicka-i-maciej-smolinski-w-muzycznym-duecie/118596
Agnieszka Drewnicka, liderka grupy Exaited i Maciek Smoliński we wspólnej produkcji w Chorwacji! Już za kilkanaście dni poznamy efekt pracy ślicznej wokalistki i prezentera stacji Polo tv! Jesteście ciekawi co nakręcili w bajecznej Chorwacji?
Agnieszka Drewnicka, liderka zespołu Exaited oraz Maciej Smoliński wrócili już do kraju po kilku dniach ciężkiej pracy w gorącej Chorwacji. Wokalistka i prezenter kręcili tam teledysk do piosenki „Zakochaj się we mnie”. Już za kilkanaście dni wielbiciele obojga będą mogli zobaczyć tę ekscytującą produkcję i Maćka Smolińskiego debiutującego w roli wokalisty! Jak napisała na swoim fanpage'u liderka formacji Exaited, zdjęcia kręcono przez kilka dni z bardzo krótkimi przerwami na sen! W tym czasie ekipa produkcyjna odwiedziła najpiękniejsze miejsca Chorwacji w poszukiwaniu najdogodniejszych plenerów. Czy je znaleźli? To fani disco polo ocenią już za kilkanaście dni! Oglądajcie Polo tv! Teledysk będący owocem współpracy Agnieszki Drewnickiej i Maćka Smolińskiego już wkrótce pojawi się na naszej antenie!
Autorem zdjęć ilustrujących tekst jest Kamil Musiejczuk
Ostatnie wpisy
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego