top of page
DSC_0361.jpg

ABOUT

"Pokaż mi dziś". To pierwsza tego typu produkcja muzyczna duetu Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka. Tym razem artyści zabierają swoich fanów w podróż do lat 80-tych. Brzmienia znane z kaset magnetofonowych z minionej epoki połączone z nowoczesną aranżacją z 2021 roku tworzą połączenie obok, którego nie można przejść obojętniej.

Indywidualny projekt Agnieszki Drewnickiej. "Ten utwór jest wyrazem wdzięczności i ukoronowaniem Miłości i Miłosierdzia Pana Jezusa i Matki Bożej Bolesnej w moim sercu ❤️ Chciałabym szczególnie podziękować kustoszowi ks. Alfredowi Butwiłowskiemu za otwarcie drzwi Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie w Wasilkowie Archidiecezji Białostockiej"

"Ksiądz Adam Anuszkiewicz z Białegostoku oraz wokalistka zespołu Exaited Agnieszka Drewnicka wystąpili w jednym teledysku. Część zdjęć nagrano w Świętej Wodzie koło Wasilkowa.

https://bialostockie.eu/wasilkow/30532-ksiadz-raper-i-wokalistka-exaited-w-jednym-teledysku-sceny-krecone-m-in-przy-sex-shopie-i-w-swietej-wodzie-wideo

"Dwie doby. Tyle trwała podróż Agnieszki Drewnickiej z Białegostoku do Marbelli. Artystka z grupą Exaited wyruszyła bowiem do Hiszpanii autem. Ale tym razem nie z powodu strachu gwiazdy przed lataniem, a zadania, jakie sobie postawili – nakręcenia dwóch teledysków "

- Disco Polo Info/ 15 Luty 2018

bottom of page