top of page
POWRÓT AGNIESZKI DREWNICKIEJ Z NOWYM SINGLEM
Agnieszka Drewnicka, znana również jako Exaited, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej scenie disco polo. Jej niezwykły talent wokalny, ujmujący wygląd i energetyczne występy zdobyły serca tysięcy fanów. Po krótkiej chwili ciszy, która wzbudziła ciekawość i spekulacje, artystka zapowiedziała swoje artystyczne powroty.
"WIEM, ŻE TO TY" - NOWY SINGIEL I TELEDYSK Najnowszy utwór Agnieszki Drewniackiej nosi tytuł "Wiem, że to Ty" i jest jednocześnie zapowiedzią nowej produkcji muzycznej artystki. Piosenka już teraz wzbudza dużą emocjonalną reakcję wśród fanów, którzy czekali na kolejne brzmienia i wokalne uniesienia Exaited.
Przygotowany teledysk do "Wiem, że to Ty" zapowiada się jako produkcja wyjątkowa. Wokalistka wraz z ekipą filmową pracowała nad stworzeniem niezwykłej wizualnej oprawy dla swojego singla. Dzięki ekskluzywnym zdjęciom z planu teledysku, które możecie zobaczyć poniżej, już teraz możemy zobaczyć, że czeka nas coś wyjątkowego.
PREMIERA I OCZEKIWANIA FANÓW EXAITED
Premiera teledysku do "Wiem, że to Ty" zaplanowana jest na 24 czerwca, a fani nie mogą doczekać się chwili, gdy będą mogli zobaczyć nową produkcję swojej ulubionej artystki. Obecnie w mediach społecznościowych można zaobserwować rosnące zainteresowanie i entuzjazm związany z nadchodzącym wydawnictwem.Agnieszka Drewnicka Exaited udowadnia, że jest artystką, która potrafi zaskakiwać i tworzyć wyjątkowe przeboje disco polo. Jej nowy singiel "Wiem, że to Ty" zapowiada się jako kolejny krok na drodze do sukcesu i kolejnej porcji wesołej muzyki, która oczarowuje słuchaczy na całym świecie.


- Disco Polo Info/ 23 Czerwiec 2023
"Pokaż mi dziś". To pierwsza tego typu produkcja muzyczna duetu Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka. Tym razem artyści zabierają swoich fanów w podróż do lat 80-tych. Brzmienia znane z kaset magnetofonowych z minionej epoki połączone z nowoczesną aranżacją z 2021 roku tworzą połączenie obok, którego nie można przejść obojętniej.
Indywidualny projekt Agnieszki Drewnickiej. "Ten utwór jest wyrazem wdzięczności i ukoronowaniem Miłości i Miłosierdzia Pana Jezusa i Matki Bożej Bolesnej w moim sercu ❤️ Chciałabym szczególnie podziękować kustoszowi ks. Alfredowi Butwiłowskiemu za otwarcie drzwi Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie w Wasilkowie Archidiecezji Białostockiej"
"Ksiądz Adam Anuszkiewicz z Białegostoku oraz wokalistka zespołu Exaited Agnieszka Drewnicka wystąpili w jednym teledysku. Część zdjęć nagrano w Świętej Wodzie koło Wasilkowa.
https://bialostockie.eu/wasilkow/30532-ksiadz-raper-i-wokalistka-exaited-w-jednym-teledysku-sceny-krecone-m-in-przy-sex-shopie-i-w-swietej-wodzie-wideo
"Dwie doby. Tyle trwała podróż Agnieszki Drewnickiej z Białegostoku do Marbelli. Artystka z grupą Exaited wyruszyła bowiem do Hiszpanii autem. Ale tym razem nie z powodu strachu gwiazdy przed lataniem, a zadania, jakie sobie postawili – nakręcenia dwóch teledysków "
- Disco Polo Info/ 15 Luty 2018
bottom of page